Terapeutyczne warsztaty zajęciowe dla dzieci

Fundacja Razem do Sprawności zorganizowała wyjątkowe terapeutyczne warsztaty zajęciowe dla dzieci przebywających w naszym Szpitalu. Był to niewątpliwie wyjątkowy dzień, pełen radości i twórczego zaangażowania.

Warsztaty zostały prowadzone przez Panią Agnieszkę Szot, która wniosła swoją wiedzę i pasję, Dzieci miały okazję wspólnie tworzyć kolorowe ozdobne pudełka, co przyniosło im ogromną radość. Nie tylko rozwijały swoje zdolności artystyczne, ale również korzystały z terapeutycznego aspektu tego rodzaju aktywności.

Inicjatywa Fundacji Razem do Sprawności rozbudziła w naszych małych Pacjentach i ich rodzicach prawdziwych artystów. Takie wydarzenia niewątpliwie pomagają naszym Pacjentom przezwyciężać trudności i trudne chwile związane z pobytem w szpitalu.

Serdecznie gratulujemy Pani Agnieszce oraz wszystkim uczestnikom tych inspirujących warsztatów.